• |
ide | kryesore

Kanye West flet për kandidaturën e tij për president: Ishte thirrje nga Zoti

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Kanye West ka folur së fundmi në podcasting “Joe Rogan Experience”, rreth kandidaturës së tij për president.


Reperi rrëfeu në intervistë se vendimi i tij ishte një thirrje nga Zoti.“Ishte diçka që Zoti më vuri në zemër që në vitin 2015. Disa ditë para ndarjes së çmimeve MTV, më erdhi një lloj ndriçimi në dush. Kur e mendova për herë të parë, thjesht fillova të qesh me vete dhe i gjithë ky gëzim erdhi në gjithë trupin tim, përmes shpirtit”, u shpreh Kanye. Gjithashtu ai deklaroi se do të garojë sërish në vitin 2024, mbase edhe me një parti tjetër politike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu