• |
ide | kryesore

Kate Beckinsale i jep fund lidhjes me këngëtarin

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Kate Beckinsale së fundmi është ndarë nga i dashuri i saj 24 vite më i ri, Goody Grace.


Kate nisi lidhjen me këngëtarin në janar dhe dyshja u karantinua së bashku në shtëpinë e aktores, në Los Angeles. Mediat e huaja kanë raportuar se ajo nuk e ndjek më në Instagram Goody-n, dhe se ai është rikthyer në shtëpinë e tij në Kanada.Gjithashtu aktorja ka fshirë cdo foto të tyre të publikuar në rrjetet e saj sociale.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu