• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Lefter Koka u përjashtua nga LSI pasi firmosi për inceneratorët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka komentuar firmën e ish-ministrit të LSI-së, Lefter Koka në ndërtimin e inceneratorëve. E ftuar në studion e “Opinion”, Kryemadhi tha se Koka, për këtë firmë është përjashtuar nga LSI-ja, pavarësisht se ai vetë ka kërkuar që LSI-ja të ndërhyjë për këtë çështje.


“Ai ish-ministër është larguar për shkak të abuzimit në çështjen e inceneratorëve. Marrëdhënia e ministrave të LSI me strukturat ka qenë zero. Ajo është një çështje pavarësie nga struktura e partisë. Por gjithsesi, do ta marrim vesh nëse Koka e hodhi firmën se deshi, apo se ja propozoi ai. Do ta shohim dhe këtë. Por unë e kam thënë edhe më herët. Pozicionimi i LSI ka qenë kundër inceneratorëve dhe LSI-ja nuk mbështet asnjë skemë korrupsioni,”– tha Kryemadhi. ©LAPSI.al


4 Comments

  1. bushtër femër….me lekët tona bere buzet, mollzat, hoqe dhjamin qe mblodhe sapo mbushe stomakun me bukë. Dergove fëmijët me studime ne Angli, bere vila ne cdo cep, bere firmë ndërtimi gurore…me lekët tona paguani lobiste e gazetarë te huaj…i bete bashke me Edi Ramen, Sali Berishën & Co. Ju jeni simbol i degradimit dhe psikopatise se atij vendi! Gjaku i te vuajturve shqiptare do ju mallkoje brez pas brezi… Me fëmijë, niper, e sterniper….ptuuuu!!!!

  2. Problemi seshte kjo karakatina me botoks po keta g”azetaret” qe flasin e sillen si ministrat e rilindjes..te peshtire lakenj qe i bejne fresk maskarallekut necpushtet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu