• |
ide | kryesore

“Me zor e pres koronavirusin të vijë”/ Infektohet me Covid-19 kryeinspektorja e Tiranës

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeinspektorja për shëndetin në Tiranë, Areti Beruka është infektuar me koronavirus. Beruka ka rezultuar pozitive nga tamponi që ka bërë dhe është karantinuar menjëherë në shtëpi. Emri i kryeinspektores u bë shumë i njohur dhe i përfolur në media pas deklaratava që bëri në 26 shkurt ku thoshte se me zor priste që të vinte koronavirusi në vendin tonë.


“Mezi e pres rastin e parë unë si mjek”, thoshte përpara disa muajsh Beruka.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu