• |
ide | kryesore

Mike Tyson: Lumturia është vdekje

-Instant, Paparazzi, Slider

Boksieri Mike Tyson ka folur së fundmi për jetën e tij në dokumentarin e realizuar nga Netflix.


Mike është duke u trajnuar nga Rafael Cordeiro, për ndeshjen e radhës e cila do të përfshihet në filmin që bazohet mbi jetën e tij personale. Gjatë xhirimeve  Cordeiro pyeti Tyson se cfafë do të thotë të jesh i lumtur.“Lumturia për mua është vdekje, sepse kam parë shumë gjëra të këqija dhe humba shumë gjëra në jetën time”, u shpreh boksieri. Mike ka rrëfyer shpesh në intervista se nuk frikësohet nga vdekja pasi të jetosh është më e komplikuar sesa të vdesësh.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu