• |
ide | kryesore

Rama inaguron për të dytën herë spitalin COVID-3

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama e ka inaguaruar për herë të dytë sot spitalin COVID-3. Ai ishte i pranishëm në ambientet e ish-kirurgjisë në QSUT për këtë qëllim të përsëritur.


Në faqen e kryeministrisë, ashtu si edhe në arkivën e medias rezulton se COVID-3, është inspektuar nga Rama dhe më pas është përuruar nga ministrja e shëndetësisë me 25 prill.


Burimet nga brenda spitalit shprehen se ka vetëm një njësi oskigjenimi dhe nuk ka ende personel mjekësor e shëndetësor për të trajtuar të sëmurët me COVID-19

3 Comments

  1. Pirdhni , pirdhni ju te lapsit.. Ai cdo dite ( me propagande, pa propagande ) po i merr votat per zgjedhjet e reja.
    Sa here do dalin ata te opozites dhe do thene se ‘ JEMI NE PRAG KATASTROFE ne shendetesi’ ,,,, aq here do ti japin shkas ketij palloshit te dali te beje propagande.

  2. Lapsi ju dhe mediat e tjera ne tregun shqipetar, nese jeni vertet te pavatur abandonojeni kete karagjozin dhe lali zdromsin. Mos i percilni reportazhet dhe propaganden e tyre, por kritikojeni ashper mbi te vertetat asaj cfare fshihet ne veprimet dhe mosveprimet e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu