• |
ide | kryesore

Aksident i trefishtë në Lezhë, makinat përmbysen në rrugë

-Instant, Lajme, Të fundit

Tre automjete janë përplasur me njëra tjetrën në aksin rrugor Lezhë- Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre, në vendin e quajtur ‘Ura e Muratit’.  Fatmirësisht nga aksidenti i trefishtë nuk ka pasur dëme në njerëz. Sipas banorëve të zonës të cilët kanë qenë prezentë shkak i i përplasjes është bërë shpejtësia e madhe e mjetit tip ‘Audi’, i cili u përplas me një tjetër makinë dhe për pasojë doli nga rruga dhe u përmbys.


Në aksident u përfshi edhe një tjetër makinë që ishe i parkuar në krah të rrugës, por u përplas nga makinat që u aksidentuan.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu