• |
ide | kryesore

Fahriye Evcen do t’u rikthehet xhirimeve

-Instant, Paparazzi, Slider

Burak Ozçivit, i njohur ndryshe në Shqipëri si ‘Osmani’ bashkë më bashkëshorten e tij Fahriye, kanë qenë së fundmi në fokus të mediave dhe ndjekësve në lidhje me martesën e tyre.


Të shumta ishin dyshimet se mes çiftit egzistojnë probleme dhe se ato po shkojnë drejt ndarjes . Mirëpo, mesa duket këto janë hedhur poshtë pasi Burak dhe Fahriye duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin. Çifti i aktorëve turq, Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen darkuan mbrëmë në një restorant në Etlier, Stamboll. Pasi dolën nga restoranti, Fahriye dhe Burak pranuan të flisnin për gazetarët.


E pyetur se kur do t’i kthehet skenës Fahriye u shpreh “Më mungon shumë, dua t’i kthehem xhirimeve. Kam disa projekte, po i shikoj dhe do jua bëj të qartë më vonë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu