• |
ide | kryesore

Kodi Zgjedhor/ Presidenca i përgjigjet Ramës dhe Ballës: Reflektoni deri të enjten

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas refuzimit nga ana e mazhorancës të thirrjeve që vijnë nga përfaqësuesit më të lartë të Bashkimit Europian për të mos e votuar Kodin Zgjedhor pa marrë më parë mendimin e Komisionit të Venecias, vjen dhe reagimi i Presidentit Ilir Meta. Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi i bën thirrje kreut të grupit parlamentar të PS-së, Taulant Ballës që të reflektojë deri të enjten dhe i fton socialistët që të mos e marrin më peng të ardhen evropiane të Shqipërisë.


Postimi i Tedi Blushit


Z. Balla, reflektoni dhe thellohuni deri të enjten! Presidenti e dëgjoi thirrjen e Europës! Dëgjojeni edhe ju! Boll e morrët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë!🇦🇱🇪🇺

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu