• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta motra e Jamie Foxx (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Motra e aktorit të popullarizuar amerikan, Jamie Foxx, ka vdekur ditën e djeshme.


Komediani 52 vjeçar lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar të hënën në Instagram, me një mbishkrim të gjatë duke treguar se ajo ka ndërruar jetë. Ajo ishte 36 vjeçare.


 “Unë them tranzicion sepse ajo do jetë akoma gjallë, kushdo që e njihte motrën time, e dinte se ishte një ndritë e ndritshme”, shtoi Foxx për Dixon.
Dixon ka lindur me sindromën Down nga prindërit Louise Annette Dixon dhe George Dixon në shtator të vitit 1984.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu