• |
ide | kryesore

Pas lajmeve për ribashkim, Loredana flet për Mozzik

-Instant, Paparazzi, Slider

Nuk mund të kalojë asnjë ditë që Mozzik dhe Loredana mos të jenë në qendër të vëmendjes dhe së fundmi shkak është bërë vetë Loredana.


Reperja ka dalë ‘live’ mbrëmjen e djeshme në TikTok, teksa ndodhej në palestër, pasi siç na ka treguar po merret me boks, e padyshim nuk kishin si të mungonin pyetjet rreth Mozzik.
“Ku është Mozzik?“- ishte një nga pyetjet e fansave që nuk i ka shpëtuar Loredanës, e cila është përgjigjur “Mozzik është më i miri. Para se të realizoja videon ‘live’ fola me të.”


Videoja është bërë virale dhe fansat janë shumë të entuziazmuar nga ky fakt. Kjo është hera e parë që Loredana flet për Mozzik pas lajmeve për ribashkimin e tyre.
Pak ditë më parë një postim i Loredanës në Instastory ka marrë vëmendjen e rrjetit, pasi ajo ka shpërndarë deklaratën e Cardi B, që shprehet se do jetë gjithnjë pranë Offset pavarësisht se ç’ndodh. Kjo për arsyen e thjesht: Kulture, vajza e tyre.
Këtë paralele e ka hequr si duket edhe Loredana me situatën ku ndodhet duke treguar se ajo do e përkrah dhe mbështesë gjithmonë Mozzik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu