• |
ide | kryesore

Emrata tërheq vëmendje me ekspozimin e trupit gjatë shtatëzanisë (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Gjatë një dalje të saj në New York, Emily Ratajkowski “sfidoi të ftohtin” me një veshje që nuk na ndodh ta shohim shpesh.


Ajo u shfaq me një pallto camel, xhinse me shtat të ulët, çizme të gjata dhe një këmishë të bardhë, më së shumti të zbërthyer. Komentues të revistës Mirror CO UK, duken disi të pakënaqur me daljen e modeles:


“Për hir të Zotit, vendos një palë reçipeta! Dhe mbërthe këmishën! Nuk ka nevojë t’i tregosh, askush s’është i interesuar. Dhe më vjen keq, por ka dy gjini: mashkull/femër. Jepi fëmijës identitetin e tij dhe lërë të bëhet kushdo që dëshiron në vitet e ardhshme.”

Të tjerë shprehen: “Kjo tregon që paratë s’mund ta blejnë klasin.”

“Këto të famshmit bëjnë sikur janë njerëzit e parë shtatzënë.”

“Vetëm do të duket. S’kam dëgjuar kurrë për të.”

Disa njerëzve ju duket e papërshtatshme veshja e EmRata-s në

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu