• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë reperi amerikan

-Instant, Paparazzi, Slider

Është raportuar se ditën e sotme policia amerikane ka gjetur trupin e një reperi në bagazhin e një makine, pas një përplasjeje në autostradë në Miami.


Siç thuhet, të njëjtit kanë gjetur trupin e artistit 25 vjeçar Brian Trotter, pasi shkuan në vendin e ngjarjes. Shoferi, 25-vjeçar, Robert Deupree Avery Coltrain, është arrestuar dhe akuzuar për vrasje të shkallës së dytë dhe për transport të paligjshëm të mbetjeve njerëzore. Autopsia tregoi se Brian u qëllua për vdekje disa herë. Oficerët ndërkohë deri më tani nuk kanë treguar motivet e vrasjes.


Z. Coltrain ka qenë mik me Trotter, i njohur me emrin artistik Kent Won’t Stop, për më shumë se një dekadë. Një raport i policisë tha se patrullat e autostradës u thirrën në vendin e aksidentit të makinës në autostradën Palmetto në Miami të dielën.

Trotter u pa për herë të fundit më 17 tetor duke lënë shtëpinë e tij në Triangle, Virxhinia.

1 Comment

  1. ue si na mban dheu persipor more
    ka vdekur nje nga keta evgjitet e amerikes qe ben sikur kendon
    po kemi plot evgjite vellai qe kendojne prej verteti ne shqiperi mo u merzit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu