• |
ide | kryesore

Infektohet me koronavirus Albin Kurti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Albin Kurti ka njoftuar se është infektuar me COVID 19.


Lajmin e ka bërë të ditur Kurti përmes një shkrimi në Facebook.


POSTIMI

Të nderuar anëtarë të Lëvizjes e qytetarë të Republikës,

Parmbrëmë kisha disa simptoma: kokëdhembje të lehtë, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve. Dje jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Në dy javët në vijim do të qëndroj në vetizolim.

Gjithë të mirat,
Albini

6 Comments

  1. SHERIM TE SHPEJT ZOTI KURTI,SHPRESOJM SE SHUME SHPEJT JU DO TE JENI KRYEMINISTER O KOSOVES DHE DITMIR BUSHATI PRESIDENT I KOSOVES ,

    1. O Emut po pse ke nevoje te nderrosh emrat kaq shpesh. I kishe shtu listes edhe njefar TAN GECI e?Je kujdesur edhe ti vesh nje mbiemer kosovar qe mos te dallohet qe Tan Geci=Emu=ELIo=EV=Landi(njeri prej landeve)=Ec aty burr etj etj etj. Mos mallko tjetrin o ndyresire, se te kthehet. Dhe jo qe nuk meriton te te kthehet, perkundrazi ti dhe ata dy bastarda qe te kane pjellur, bashke me cdo qen tjeter (vella moter qe mund te kesh) ,nuk meritojne nje dite te vetme te jetojne.

      1. O Arber çetniku nuk bie rrufeja ne hale dmth se ha mortja Albinin! Ti po ishe kaq ne merak shko vetedeklarohu ti ne vend te Albinit qe je me Covid qe te plotesosh normen ditore te infektimeve qe kane detyre Partie nga OBSh dhe shko ne spital qe te shkosh per lesh se e kane merak vete doktoret kete pune! Por Albin paburrsi e zgjodhi kete moment te “VETE-KAR-ANTINOHET” se nuk di se cfare qendrimi do mbaje per zgjedhjet ne SHBA dhe u mbyll ne vrime te miut sa te sqarohet rezultati i zgjedhjeve ne ShBA, ku ai ben tifozllek fshehurazi per BIDEN-ë si HALE qe eshte per vete!

        1. Ti Albinit merrja ne goje si akullore po te duash sta ndaloj, dhe as spo mbroj vetem Albinin, por ato fjale te keqija u detyrova tia them atij Elios, se debati me te eshte me i thelle, dhe po ta spjegoj me 2-3 fjale. Ai,more idiot qe me akuzon pa e ditur arsyen pse fola ashtu, ka vite e vite qe ska lene gje pa bere qe te demtoje Kosoven,dhe te fus nje percarje mes Shqiperise dhe Kosoves.Dhe , pak ia ka arritur.Ska lene pune te ndyre pa bere.Keshtu qe ai i eshte ne borxh Kosoves dhe Shqiperise per aq shume dem qe i ka bere, dhe minimumi une skam si e fsheh deshiren time qe do doja qe ai jo vetem mos te jetonte, por as mos te trashegonte ate fare te zeze.Eshte deshire, jo kercenim, se nuk i ndyej duart me nje si ai. Vetem kam nje merak te di a eshte 100% shqiptar, 50% shqiptar , i bastardizuar apo thjesht i shitur te serbi.Dhe tani ne fund, ti kur me drejtohesh, ver nje emer te pakten qe te di kush je,qofte dhe si komentues.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu