• |
ide | kryesore

Sam Smith: Ndihem gati për tu bërë një mami

-Instant, Paparazzi, Slider

Sam Smith ka zbuluar dëshirën e tij për të bërë fëmijë deri në moshën 35 vjeçare.


Këngëtari i “I Feel Love”, aktualisht 28 vjeçar, tha se ata duan të krijojnë një familje së shpejti dhe të shohin fëmijët e tyre të rriten. Gjatë një interviste me Zane Lowe të ‘Apple Music’, Smith u shpreh: “Unë dua fëmijë. I dua të gjitha. Unë dua të kem fëmijë”.


“Unë dua të jem me fëmijët dhe dua t’i shikoj ata duke u rritur dhe të jem me ta çdo ditë. Unë dua të jem një mami”, tha ai me shaka. Smith vazhdoi: “Unë patjetër që do ta bëj atë në një moment, por unë kam akoma luftoj më shumë brenda meje. Unë ende kam ambicie. Unë përpiqem ta rregulloj atë gjatë gjithë kohës dhe ta luaj, por unë jam ambicioz dhe akoma do të doja t’u këndoja njerëzve dhe ta bëja këtë punë. Është një ndjenjë e mahnitshme”, tha këngëtari i mirënjohur anglez.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu