• |
ide | kryesore

Tragjedi e dyfishtë në Përrenjas/ Motër e vëlla humbasin jetën nga Covid-19

-Instant, Lajme, Të fundit

Motër e vëlla në Përrenjas kanë humbur jetën me pak orë distancë nga njëri-tjetri, pasi ishin konfirmuar si të prekur me Covid-19. Irena Bajlozi, me profesion mësuese dhe vëllai i saj Ajron Bajlozi edhe pse ishin të shtruar në spital nuk kanë arritur ta mposhtin virusin vdekjeprurës. Lajmi është bërë fillimisht i ditur nga ish-kryetarja e bashkisë së Përrenjasit, Miranda Rira.


Me anë të rrjetit social Facebook, ajo ka shprehur ngushëllimet për familjen në këtë tragjedi të dyfishtë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu