• |
ide | kryesore

Video/ Bernardeschi pak minuta në fushë e shkakton penallti: Messi shënon të dytin

-Instant, Sport, Video

Barcelona siguron fitoren e dytë në grup e atë më të rëndësishmen, duke realizuar golin e sigurisë në minutat shtesë në Torino. Vetëm pak minuta në fushë, Bernardeschi shkaktkon 11 metërsh, duke penguar Ansu Fati dhe nga pika e bardhë Messi nuk gabon, duke shënuar golin që vulos suksesin katalanas.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu