• |
ide | kryesore

Video/ Devijimi i mbrojtësit nxjerr jashtë loje portierin: Barcelona në avantazh

-Instant, Sport, Video

Ka nisur ashtu si pritej super ndeshja e Champions mes Juventus e Barcelonës. Në Allianz Stadium dy skuadrat po mundohen të lënë pas momentet e vështira dhe katalanasit e nisur në mënyrë të frikshme. Shtyllë në minutën e dytë e gol në minutën e 14, kur Dembele kaloi në avantazh formacionin e Koeman. Një devijim i mbrojtjes në goditjen e francezit ka nxjerrë jashtë loje portierin bardhezi që ka parë topin të përfundojë në rrjetë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu