• |
ide | kryesore

Anahi zbulon arsyen pse hoqi dorë nga aktrimi

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Anahi ka treguar se fundmi arsyen pse u shkëput nga aktrimi.


Në një intervistë,Anahi ka pohuar se i mungon aktrimi por ishte e lodhur.”Ishte një vendim shumë personal dhe i vështirë sepse unë jam rritur në skenë. Zemrës sime i mungon skena, por mendoj se mora vendimin e duhur sepse në një pikë gjërat nisin dhe bëhen të lodhshme. Vjen një moment në jetë ku vendos të mos e ekspozosh veten shumë”-u shpreh aktorja.Seriali i fundit ku ajo luajti ishte “Dos Hogares” në vitin 2011 dhe në 2015 nxorri albumin “Unesperado”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu