• |
ide | kryesore

Bebe Rexha ,pjesë e filmit ” Queenpins”

-Instant, Paparazzi, Slider

Bebe Rexha së fundmi ka zbuluar për fansat  se do të luajë në filmin “Queenpins”, përkrah aktores Kristen Bell.


Përmes një postimi në rrjetin e saj social,Instagram, Bebe ka publikuar lajminku zbulohet ky projekt i ri i saj.Queenpins” është frymëzuar nga një histori e vërtetë dhe gjithë filmi përqendrohet tek një gruaQu (Bell), së cilës i ka ardhur në majë të hundës që anashkalohet nga bashkëshorti i saj dhe shoqëria. Kështu që ajo përpiqet të marrë përsëri kontrollin e jetës së saj duke filluar një klub të paligjshëm kuponësh dhe përfundon duke mashtruar miliona kompani ushqimore me kolegët e saj. Bebe Rexha do të ketë rolin e një hacker kompjuterash të quajtur Tempe Tina.Pjesë e filmit do të jenë dhe aktorët Kirby Howell-Baptiste, Vince Vaughn dhe Paul Walter Hauser.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu