• |
ide | kryesore

Cameron Diaz i rikthehet aktrimit

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Cameron Diaz është shprehur se po mendon ti rikthehet aktrimit.


Aktorja u shkëput  pas rolit të saj të fundit në vitin 2014 ku luajti në filmin “Annie” përkrah Jamie Foxx dhe Rose Byrne. Cameron u shpreh në atë kohë se ishte e fokusuar tek martesa me Benji Madden dhe tek vajza e tyre Raddix e cila erdhi në jetë në vitin 2019.Megjithatë së fundmi në një intervistë me modelen Naomi Campbell,Diaz tregoi se do të rikthehet sërish“Do të kthehem dhe njerëzit do të jenë si: “U rikthye një aktore e re por e vjetër në skenë”, u shpreh Cameron.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu