• |
ide | kryesore

Elton John zbulon këngën e tij të preferuar nga albumi i Dua Lipa-s

-Instant, Paparazzi, Slider

Dua Lipa ka zhvilluar së fundmi një bisedë ‘live’ me këngëtarin Elton John.


Në këtë video-live, këngëtari komplimentoi Dua-n duke i thënë se albumi i saj Future Nostalgia” është një ndër albumet më të mira të këtij viti.”Njerëzit donin diçka argëtuese dhe çdo këngë e albumit është fantastike. Ne nuk ndalojmë së dëgjuari. Djemtë e mi e pëlqejnë shumë, David gjithashtu e adhuron”, u shpreh këngëtari. Ai gjithashtu zbuloi se kënga e tij e preferuar është ‘Levitating’.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu