• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian, e infektuar me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se Khloe Kardashian ka qenë e infektuar me Covid-19.


Në një video të publikuar  Kim dhe Kris janë të shqetësuara për shëndetin e Khloe dhe ato shprehen se ajo është infektuar për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore. Më pas Khloe ka zbuluar me  anë të një video të regjistruar vetë se pas testit ka rezultuar pozitive me Covid-19.“Sapo zbulova se kam korona. Kam qëndruar në dhomën time. Do të jem mirë, por për disa ditë kam qenë shumë keq”, është shprehur ajo.Khloe ka treguar gjithashtu edhe simptomat duke përfshirë të vjellat, kollitje, dridhje si dhe dhimbje koke.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu