• |
ide | kryesore

Pyetet nëse i trembet përballjes me Jozefina Topallin, Basha përgjigjet prerë: Jo!

Lajme, Të fundit

Kryedemokrati Lulzim Basha, foli sot edhe rreth partisë së krijuar nga një prej figurave më të lakuara në radhët e Partisë Demokratike të dikurshme, Jozefina Topallit, me emër “Lëvizja për Ndryshim”.


I pyetur nga gazetarët nëse i trembet përballjes me Topallin, kryedemokrati tha prerë se jo, duke shtuar se prioritetet e tij i përcakton interesi publik dhe askush tjetër.


Pyetje: A i trembeni përballjes me Topallin?
Basha: Jo
Pyetje: A mendoni se partia e Topallit apo e Patozit janë shtojcë të Ramës?
Basha: Nuk kam kohë për të humbur as me këtë çështje, as me asnjë person, kam prioritete të tjera. Prioritetet e mia i përcakton interesi publik, askush tjetër.

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu