• |
ide | kryesore

Celine Dion, së shpejti si aktore në një film romantik

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Celine Dion do të marrë pjesë si aktore në një film të zhanrit dramë -romancë.


Mediat e huaja kanë raportuar se bëhet fjalë për filmin“Text for You”,ku Celine do të luajë përkrah aktorëve Sam Heughan dhe Priyanka Chopra.Filmi në fjalë është një ribërje e realizimit gjerman, “SMS Fur Dich”, që është bazuar në librin e Sofie Cramer. Filmi flet për një grua e cila pas vdekjes tragjike të bashkëshortit vazhdon t’i dërgojë mesazhe në numrin e tij.Në vazhdim, ajo e kupton se atë numër e shfrytëzon një mashkull, i cili jeton në një pjesë tjetër të qytetit dhe është i pafat në dashuri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu