• |
ide | kryesore

David Beckham , së shpejti me një dokumentar rreth jetës së tij

-Instant, Paparazzi, Slider

 Futbollisi David Beckham ka vendosur që të publikojë një dokumentar rreth jetës së tij.


Mediat e huaja kanë raportuar se Beckham do paguajë 16 milion dollarë për Netflix, për t’u realizuar dokumentari. Futbollisti dëshiron që të përfshihen arritjet e tij drejt famës, fotografi të ndryshme me miq dhe familjarë si dhe njohja me bashkëshorten,Victoria Beckham.Një burim pranë ciftit është shprehur se dyshja dëshiron shumë që t’u tregojë fansave anën e fshehur të tyre.Dokumentari mendohet të dalë në vitin 2022.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu