• |
ide | kryesore

Deputeti i PS-së infektohet me Covid 19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti socialist, Anastas Angjeli është infektuar nga koronavirusi. Angjeli është vetëkarantinuar, ndërsa mësohet se ka simpatoma të lehta virusi. Ai ka rezultuar pozitiv pas testimit që ka bërë ditën e sotme. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot shifra rekord me të infektuar ditorë. Në 24 orët e fundit, në vendin tonë u konfirmuan 319 raste të reja me COVID-19 dhe tre viktima. Situata vijon të përkeqësohet, ndërsa qeveria ka njoftuar se nga dita e hënë nis zbatimi i masave të para kufizuese, duke mbyllur universitetet dhe konvitet, ndërsa po shqyrtohet mbyllja pjesërisht e lokaleve dhe restoranteve në zonën e ish-bllokut, në Tiranë.6 Comments

  1. U sherofte sa me shpejt pasi po u agravua do paguajme ne dergimin e ketij MUTI dhe sherimin e tij jashte shtetit
    Se ketyre ju dhimbsen dhe parate qe kane vjedhur ne shtet.

  2. Jo me ky te sherohet dikur ka qene koke sot ka ngle si dinozauri i fundit i PS. Me mire te kapi keta vemjet e Rilindjes qe kujtojne se ne hajme bar dhe keta jane gjeni qe po na iluminojne te ardhmen.Llumra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu