• |
ide | kryesore

Gjiko shihet duke darkuar me Milaim Zekën pak kohë pasi e “ofendoi”

-Instant, Paparazzi, Slider

Në fillim të muajit tetor, Elita dhe Gjiko u ulën përballë njëri-tjetrit në emisionin NIN për t’i drejtuar disa pyetje me spec.
Moderatorja pyeti reperin se cili ka qenë i ftuari që ajo ka pasur më parë në emsion dhe atij nuk i ka pëlqyer, e që nuk do donte ta ftonte më.


“Milaim Zeka është shumë i rëndë. Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, u përgjigj Gjiko.


Pas përgjigjes që bëri bujë në rrjet, gazetari reagoi në rrjete sociale, duke zbular edhe për ata që nuk e dinin arsyen pse Gjiko ia ka ndaluar Elitës ta ftojë sërish.

Zeka ndau një video të publikuar në rrjete sociale, gjatë intervistës së tij të vjetër me Elitën. Askohe, gazetari e kishte ngacmuar moderatoren me fjalët “ISIS nuk do godiste nëse do shihte gjokset e tua”, gjë e cila sigurisht nuk i ka pëlqyer aspak Gjikos.
Por, mbrëmë ai na ka surprizuar të gjithëve duke darkuar me Milaimin dhe disa miq të tjerër. Por, prisni se ka më. Në darkë ishte e pranishme dhe Elita.
Gjiko nuk ka ngurruar të ndajë edhe foto ku shihet i buzëqeshur, teksa duket se ka ndryshuar mendim. Ose ndoshta uljen e Milaimit përballë Elitës nuk e ka problem kur është vetë i pranishëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu