• |
ide | kryesore

E fundit/ I vihet tritol banesës së gazetarit të News24

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shpërthim tritoli në banesën e gazetarit të News24, Elidon Ndreka.


Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur se një automjet është filmuar nga një kamera sigurie, nga i cili ka zbritur një person dhe ka vendosur lenden plasëse dhe më pas është larguar.


“Në pjesën e jashtme të hyrjes së banesës së shtetasit E.N, ka shpërthyer një sasi e vogël dyshohet lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu