• |
ide | kryesore

Një romancë e re për Lena Headey

-Instant, Paparazzi, Slider

Romanca vjen një vit pasi ajo u nda nga burri i saj Dan Cadan, 45 vjeçar, me të cilin ka një vajzë të quajtur Teddy, katër vjeçe.
Sipas një burimi, Lena, 47 vjeçare, po planifikon të zhvendoset në Los Angelos nga Britania e Madhe pas ndarjes nga bashkëshorti i saj.
Lena njihet më shumë për rolin e Cersei Lannister në “Game Of Thrones” dhe Marc, 47 vjeçar, luajti Russ Langmore në “Ozark”.


Një burim i tha The Sun: “Lena tani e sheh veten duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në një të ardhme të afërt”. “Është vendi ku janë pjesët për të dhe ajo ka një marrëdhënie të mirë me Marc dhe nuk do të qëndrojë më në Mbretërinë e Bashkuar”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu