• |
ide | kryesore

Rama tallet me VIDEO: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama ka ironizuar me liderët e opozitës dhe Presidentin Meta me një video. Rama thotë se oferta fituese për demokratët është ‘’Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin’’.


Edhe dje Rama ironizoi me këtë deklaratë teksa sot thotë se me këtë ofertë bota është e tyrja. Në fakt debati qëndron mbi ndryshimet në Kodin Zgjedhor pasi opozita donte koalicion të përbashkët të cilën mazhoranca me Kuvendin tashmë e kanë ndaluar me ligj.


Postimi i Edi Ramës 

Oferta fituese për demokratët “Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin!” dhe bota është e jotja.

12 Comments

  1. ORE LERE LULIN TI KA 8-VITE QE PRRALLESH ME SHQIPTARET KEMI FASTUAR 4-5 HERE HAPJEN E NEGOCIATAVE KEM 8-VITE QE FLET PER REFORMEN NE DREJTESI DHE E KE KATANDISUR SI MOS ME KEQ E BENE TE DUKET SIKUR KJO DO JET LUGA PLOT E SHQIPTARVE LERI PALLAVRA SE KETA QE I THUA TI NUK I HANE TE GJITHE I HANE SPIROPALI ME SHOKE E SHOQE DHE NAJ HALLABAK SI ULSI MANJA ………….

  2. Te drejte ka Monika o i gjati ynë satanik! Ti e di mirë se korona është një konspiracion i përmasave gjigande. Tallu tallu si Spiropali me tërmetin e Metes.

  3. Normale! Kur je ne mes te deficenteve s’ke cfare te maresh seriozisht, prandaj sjellja me komode eshte te argetohesh me ata ashtu sikurse une e ndjek kete portal mbasi edhe une kam nevoje per nje hale ku te dhjes. Keshtu ndihmoje edhe Mutin e Kristaqit, Stalinit,etj. te ngrohen sado pak.

  4. Reminder: Edi Rama ishte kunder rruges se Kombit, kunder NATO, kunder liberalizimit te vizave, e boni me pagese piken e kalimit kufitar ne Morine, dhe ishte PRO shkembimit te territoreve Kosove -Serbi.

  5. Ketu eshte per tja dhene ulerimes . tani mbaruan kusiat dhe tepsite dhe filluan 3D dhe momtimet . Palloshi asnjehere nuk flet se çka bere per ato qe premtoi por luan me propagande boshe . Idot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu