• |
ide | kryesore

Rama-Bashës: Opozita nuk vjen në qeveri duke votuar PD-në e duke marrë Monikën dhe Ilirin

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka vijuar replikat me kryedemokratin Lulzim Basha, lidhur me menaxhimin e situatës së rëndë të krijuar nga pandemia e koronavirusit.


Në një postim në ‘Twitter’, Rama i drejtohet Bashës, duke i thënë se “opozita nuk kthehet më në qeveri me lojën jepi votën PD e merr Monikën&IlIrin në tallavanë e bashkimit”.


“Sipas Lulëzimit plehrat duhet të bëhen kapicë në çdo rrugë të Tiranës që njerëzit të mos preken nga Covidi dhe mund të kurohen! Jo Lulëzim, plehrat nuk kthehen më në Tiranë, as opozita nuk kthehet më në qeveri me lojën jepi votën PD e merr Monikën&IlIrin në tallavanë e bashkimit!”, shkruan Rama.

6 Comments

  1. Po kë votojnë????Akoma ty që ja sh……. jetën shqiptarëve dhe e shkatërove kët vend?Njeri i paftyrë e i pa atdhe.

  2. Rama me kujton historite e trishtusheme e te turpeshme te tregtareve te sklleverve ne afrike, jipnin xhame me gjyra e merrnin flori, fildish e skllever, ne kete nivel eshte propoganda e Rames per tu rizgjedhur kryeminister. A thua ne shqiptaret jemi ne nje nivel intelekti me afriken ne shekullin e 16?

  3. Perderisa ka rene ketu qe eshte duke diskutuar per qeverine e Bashes, idioti Rama, nuk ka asnje shprese per tu rizgjedhur!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu