• |
ide | kryesore

“Shqipëria në Europë ose në gropë”, kreu i shtetit e konsideron 25 prillin referendum

-Instant, Lajme, Të fundit

Predidenti Ilir Meta ka reaguar sërish në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit duke i quajtur ato një referendum. Meta ka thënë se shqiptrët vihen përballë dy alternativave: Shqipëria në Europë ose në gropë.


Sipas kreut të shtetit, zgjedhja është shumë e qartë, me rezultatin e procesin elektoral të 25 prillit, Shqipëria do të shkojë në Europë.


8 Comments

  1. Atje ku kemi vendin!, dhe femijet dhe te afermit tane ,e provuam 500 vite nen callmen turke,dh 50 vite nene Rusi dhe ja ku jemi 2000 vjet mrapa ,ne Europe eshte e ardhmja e femijve tane dhe jo nen cismen e Erdoganit,ne grope te vene ripjerdhsit qe dun baben.

  2. REFERENDUM SE DO TI O BUÇE? PO , BEJEM REFERENDUM PO PER NDRYSHIMET KUSHTETUESE DHE ZGJEDHORE , TI JEPNI POPULLIT ATE QE I TAKON DHE PASTAJ VOTOJME 25 PIDHAT. TI KUJTON SE DUKE U GERRHUSHUR PO FRIKSON NJEREZIT , AS QENT NUK TREMBEN ME . POPULLI NUK KA AS FIJEN E FLOKUT BESIM TEK JU . JENI TE GJITHE KURVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  3. Opo ne pidh te robve vafte europa , gropa dhe gopi i satom . Largohuni ju nje here pa ne evrop kemi qene dhe do te jemi . largohuni ju qe per 30 vite e degraduat kete popull . Lorgohuni o hajduter me brire. largohuni ju politikanet qe e shkretetuat kete vend .

  4. Europa indirekt kerkon arrestimin tend ,te Sali Plehut ,lyl Bashes si hajdute dhe vrases mer katunar Cepani,pastaj hapen vete dyert e Europes

  5. Me mire ne grop se rrotacion kurvash . Te pakten mbas gropes mileti do ringrihet me force per te fituar te drejtat qe ju na i keni mohuar , ndersa ne europe do te thote se do ta mbajme brenda edhe per shume kohe . Largimi juaj eshte europa jone .

  6. Nuk kane me vlere fjalet tuaja o z.President , sepse ju i hani ato sa here qe doni te vidhni dhe i hidhni ne qarkullim sa here qe doni te fitoni pushtet . jeni bere te shplare te gjithe prandaj edhe nuk te beson kush . Po ti fol se ndoshta Mona te beson akoma .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu