• |
ide | kryesore

Sulmet në Vjenë, anterrori shqiptar nxjerr agjetët civilë në terren

-Instant, Lajme, Të fundit

Anti-terrori shqiptar ka rritur nivelin e sigurisë në vend pas sulmeve terroriste të ndodhur përpara disa ditësh në Francë dhe atij të djeshëm në Vjenë. Drejtuesit e policisë janë urdhëruar që të shtojnë praninë e efektivëve të policisë në institucione të rëndësisë së veçantë, ambasadave, në aeroport, në qendrat tregtare, si dhe në vendgrumbullimet kryesore në Tiranë.


Gjithashtu nga anti-terrori bëhet me dije se do të shtohet dhe numri i agjentëve civil në terren.1 Comment

  1. Ça terreni meeeeee!
    Ça ambasadash meeeeee!
    Po pse akoma ju rren menja se ka koh me bo sehir ?!?!?
    FUTJUNI ME ME USHTRI XHAMIVE …..URGJENT SE NA MORI DREQI ME VETE ME O KAFSHE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.