• |
ide | kryesore

Aktorja turke i jep fund martesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat turke kanë raportuar se aktorja turke Nilay Deniz i ka dhënë fund martesës me Erçin Karabulut.


Sipas mediave dyshja nuk jeton më bashkë dhe Nilay ka fshirë në rrjetet e saj sociale cdo foto me bashkëshortin.Gjithashtu ajo ka hequr mbiemrin e tij duke lënë vetëm Deniz. Aktorja ende nuk ka reaguar ndaj këtyre aludimeve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu