• |
ide | kryesore

Bella Hadid kritikon reperin për mbështetjen ndaj Donald Trump

-Instant, Paparazzi, Slider
Modelja Bella Hadid së fundmi ka kritikuar reperin Lil Pump për mbështetjen e tij ndaj Donald Trump gjatë zgjedhjeve presidenciale.

Përmes rrjetit të saj social ,Instagram, Bella shpërndau një foto të Lil Pump duke pozuar në fushatën e Trump dhe e quajti reperin të papërgjegjshëm “Kjo është kaq e papërgjegjshme. Ky fëmijë është një humbës”, shkroi modelja në postim. Hadid ka treguar vazhdimisht mbështetjen e saj ndaj Joe Biden duke inkurajuar fansat që të votojnë.


 


 


1 Comment

  1. je ti shpirti qe nga nje krah inkurajon njerzit te votojne per Baiden dhe ata qe mendojne ndryshe i bullizon.Tipike e politikave te majta.Shpirti jo keshtu se je dhe demokrate liberale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.