• |
ide | kryesore

Del në shitje rezidenca 25 milionë dollarëshe e James Bond (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak ditësh ndërroi jetë aktori i njohur për rolin e tij si ‘James Bond, Sir Sean Connery.


Lajmin e bënë të ditur për fansat familjarët e aktorit duke deklaruar se shkaku vdekjes ishte sëmundja që Sean vuante prej kohësh.Aktori jetoi në rezidenca të ndryshme të cilat ishin kryesisht në Angli, Spanjë, Francë dhe Bahamas.Menjëherë pas vdekjes, rezidenca e tij afër bregdetit Cap de Nice ka dalë në shitje për 25 milionë dollarë.Shtëpia e ndërtuar në vitin 1920 ka rreth pesë dhoma gjumi, pishinë si dhe dhomë pritje për miqtë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu