• |
ide | kryesore

J Balvin rrëfen betejën me depresionin: Jam i dobët

Paparazzi, Slider

Këngëtari J Balvin së fundmi ka ndarë me fansat problemet e tij me shëndetin mendor.


Këngëtari rrëfeu se ka filluar të ketë sërish probleme me ankthin dhe depresionin.“Si çdo njeri, kam kaluar disa sfida. Këtë herë është ankthi dhe depresioni. Nuk më pëlqen që të aktrojë apo të shtirem për lumturinë time apo të pretendojë se çdo gjë është perfekte. Unë jam si çdo njeri tjetër. Jam i dobët… me shumë mundësi më shumë se të gjithë ju”, u shpreh këngëtari. Gjithashtu J Balvin tregoi se është lodhur së aktruari dhe dëshiron të jetë i sinqertë me ndjekësit e tij.“Do të rikthehem për të bërë shaka me të gjithë ju. Nuk jam këtu për të aktruar, por për të qenë i vërtetë dhe të ndajë me ju ndjenjat e mia të momentit”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu