• |
ide | kryesore

Krujë/ Plagoset me armë zjarri një 35-vjeçar, dërgohet në spital

Lajme, Të fundit

Mbetet i plagosur në 35-vjeçar në Krujë.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:20, në Tapizë, në rrethana ende të paqarta, ku dyshohet se është plagosur me armë zjarri, shtetasi E. K., 35 vjeç. Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Forcat “Shqiponja” dhe shërbimet e tjera të Policisë Krujë, kanë shoqëruar në ambientet e Policisë 5 shtetas të cilët mund të kenë dijeni rreth ngjarjes.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu