• |
ide | kryesore

Ndryshohen disa shefa komisariatesh, kush ikën e kush vjen (Emrat)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shefat e komisariateve në disa zona të vendit kanë ndryshuar.


Lëvizjet kanë prekur dy qarqe, atë të Durrësit dhe Korçës, ku janë ndryshuar disa shefa.


Në Durrës ikën shefi i Komisariatit Gerond Seitllari, vjen Ermal Ajdini.

Në Krujë ikën shefi i Komisariatit Artur Hebaj, vjen Elton Alushi.

Në Korçë ikën shefi i Komisariatit Florian Dano, vjen Krenar Gjokutaj

Në Pogradec ikën Shefi i Komisariatit, Niko Palla, vjen Artur Hebaj.

Lexo më tej: Ndryshime në kupolën drejtuese të policisë (Emrat) 

6 Comments

  1. Nikollaq Palla, nje funderrine e pashoq komunist qe i ka sherbyer regjimit diktatorial dhe po i sherben edhe ketij regjimit te ri diktatorial te rames

  2. TANI QE MAROJE KORRJA DHE SHIRJA E KANABISIT FILLUAN NDRYSHIMET DHE GJITHÇKA NGEL NE HESHTJE . PSE NUK I BENI LEVIZJET NE PERIUDHEN E MBJELLJES SE KANABISIT? APO I MORET FRUTAT DHE TANI I LEVIZNI . QEVERRI ME KAKRKURVE SE KJO KETIJ VENDI NUK KA PER TI ARDH NDONJEHERE .

  3. Hajde ndryshim hajde hiq kastravecin e rras prasin 🍆
    Titull i gabuar thjesht u palluan mir athe do pallohen tjeterkund ta ndrrojn gjellen

  4. Per cfare i duhet publikut se si i leviz Ministria drejtoret?
    Besoj pergjigjja eshte nje – vec per propagande!

  5. Kush ik e ekush vjen ??? Naplasi bitha ! Ikin ata qe o ngopen duke vjedhur dhe vjne te tjere qen qe te mbushin xhepat perseri duke vjedhu!Ne vathen e qenit te rrugeve vetem hajdute dhe te shkedhyer ka; si shkedhate qe eshte !!!

  6. Kush ik e kush vjen ??? Na plasi bitha ! Ikin ata qe u ngopen duke vjedhur, dhe vijne qen te tjereqe te te mbushin xhepat duke vjedhur, e te dergojne familiaret qe te votojne per qente! Ne vathen e qenit te rrugeve vetem hajdute dhe te shkedhyer ka; si stershkerdhate qe eshte !!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu