• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen shfaqet për herë të parë në publik pas humbjes së djalit

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Chrissy Teigen është shfaqur për herë të parë në publik pas humbjes së djalit të saj Jack me këngëtarin John Legend.


Para pak ditësh ,Teigen u rikthye në rrjetet sociale duke falenderuar miqtë dhe fansat për suportin dhe mbështjetjen e tyre. Ndërsa së fundmi teksa këngëtari, John Legend po përgatitej të interpretonte këngën e tij ‘Never Break’, të cilën ia kushtoi Teigen gjatë një shfaqje në çmimet ‘Billboard’, ftoi dy fëmijët e tyre  dhe Chrissy-in e cila përmes mikrofonit të John përshëndeti të gjithë ndjekësit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu