• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për ditën e sotme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shqipëria do të mbizotërohet ditën e sotme nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje lokale.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje në vlerat minimale të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 12ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 22°C.

Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu