• |
ide | kryesore

Bebe Rexha reagon ndaj imazheve të publikuara në media:”Nuk kam lidhje me fotot e shëmtuara”

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha është fotografuar së fundmi me të dashurin e saj kineastin Keyan Safyari në Cabo San Lucas, Meksikë .


Cifti janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërkohë që Bebe qëndronte e shtrirë pranë partnerit.Ajo cfarë tërhoqi vëmendjen ishin format e saj trupore pas publikimit të fotove në media.Përmes një postimin në rrjetin e saj socila ,Insgagram, këngëtarja ka postuar disa video e veshur me bikini duke treguar se në realitet nuk është ashtu sic ka dalë në fotot e paparacëve.”Unë shkova në Meksikë me të dashurin tim dhe paparacët postuan disa foto . Dua t’ju tregoj se si unë dukem e veshur me bikini. Ky është trupi im pa filtra dhe nuk ka lidhje me ato fotot e shëmtuara që janë publikuar në media. Kam shenja, strija, celulit, por nuk kam bërë ndërhyrje, nuk e kam prekur kurrë trupin tim. Më pëlqen të ha dhe kam ilaçe për shëndetin mendor, kështu që kjo jam unë”,u shpreh Rexha.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu