• |
ide | kryesore

Emily Ratajkowski ndan me ndjekësit foto nga fëmijëria

-Instant, Paparazzi, Slider
Modelja Emily Ratajkowski së fundmi ka ndarë me fansat fotografi nga fëmijëria e saj.


Përmes rrjetit social,Instagram,Emily ka postuar një foto kur ka qenë foshnjë.Foshnja Emrata” ka shkruar modelja në postim.Emily para pak ditësh zbuloi se është shtatzënë dhe ka treguar se nuk dëshiron që të zbulojë gjininë e fëmijës.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu