• |
ide | kryesore

Ish e dashura e Ozan Guven fotografohet për herë të parë në publik pas akuzave ndaj aktorit

-Instant, Paparazzi, Slider

Pak muaj më parë aktori turk Ozan Guven u akuzua për dhunë nga e dashura e tij, Deniz Bulutsuz.


Mediat turke raportuan se Deniz e denoncoi Ozan si dhe publikoi fotot ku shihej me shenja dhune. Menjëherëaktori hodhi poahtë akuzat duke treguar se e dashura e tij ishte ajo që kishte ushtruar dhunë ndaj tij.Ozan rrezikon 13 vite burg, por çështja ende është e hapur. Së fundmi Deniz u fotografua në publik në shoqërinë e një mikeshe. E ndaluar nga gazetarët ajo refuzoi të fliste rreth kësaj cështje por pohoi se gjyqi ende nuk ka përfunduar.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu