• |
ide | kryesore

Beyonce, së shpejti me një koncert virtual

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se Beyonce do të mbajë një koncert virtual.


Një burim i afërt është shprehur se këngëtarja dëshiron që të zhvillojë një koncert virtual në vitin 2021 në rrjete sociale. “Beyonce dhe ekipi i saj janë duke planifikuar të kenë një ‘show’ virtual në vitin 2021, për shkak të pandemisë coronavirus”, është shprehur burimi.Gjithashtu pritet që së shpejti këngëtarja të lancojë albumin e saj të ri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu