• |
ide | kryesore

Nipërit dhe mbesat i dhanë lajmin për fitore Joe Biden-it

-Instant, Lajme, Planet

Presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden i ka kaluar me familjen e tij momentet pasi mori lajmin e fitores.  Nipërit dhe mbesat e Biden, kanë qenë personat e parë të cilët e kanë njoftuar atë për fitoren e garës presidenciale.


Mbesa e tij Naomi, përmes një postimi në Twitter ka ndarë dhe një foto në momentet e para pasi Biden, mësoi se ishte presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu