• |
ide | kryesore

“Qytetarët presin në ambulanca për shërbimin mjekësor”/ PD: Situata jashtë kontrolli, Rama i fshihet përgjegjësisë me mashtrime e sulme të pavërteta

-Instant, Lajme, Të fundit

Numri dy i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka denoncuar sot me anë të një video-je si qytetarët presin në radhë nëpër ambulanca për të marrë shërbim shëndetësor.


Sekretari i Përgjithshëm i PD-së thotë se situata në spitalet Covid është e rënduar dhe në rënie të lirë. Sipas tij kryeministri me mashtrime dhe sulme të pavërteta politike përpiqet të fshehë të vërtetën dhe nuk sqaron se pse nuk është hapur ende spitali COVID 4.1 Comment

  1. KJO ESHTE MESE E VERTETE , GJENDJA ESHTE DREJT KATASTROFIKES.
    TAMPONIN E BEN SOT DHE PERGJGJHEN ME TE SHPEJT E MERR PAS 8 DITESH . KOT QE I BEJNE . OSE KA MUNDESI QE KETA NUK BEJNE ASNJE TAMPON POR SHOFIN SE SI SHKOJNE GJERAT , VENE ME TAFMI .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.