• |
ide | kryesore

Ricky Martin,i lumtur për fitoren e Joe Biden: ‘I nderuar që punova me ju’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Ricky Martin ka reaguar publikisht pas fitores së Joe Biden ,në zgjedhjet presidenciale të mbajtura në SHBA.


Përmes një postimi në rrjetin e tij social, Ricky ka treguar se ndihet i lumtur për Biden dhe i nderuar që ka qenë pjesë e fushatës së tij.“Ju uroj më të mirën President i zgjedhur Joe Biden. Faleminderit për integritetin dhe frymën tuaj bashkuese. Si Porto Rikan, jam i nderuar që kam punuar me ju në këtë fushatë të vështirë”, u shpreh këngëtari.


 

 


3 Comments

  1. Opaj dolen pederrastet sheshit tani hurraaaaa hurraaaa
    Jepini bythes sa me shume se me trumpin ua rrasi prasin 4 vjet e sua hoqi kurse me kete mund te beni me shum eksperimente o fare e poshter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *