• |
ide | kryesore

Rihanna reagon pas zgjedhjeve presidenciale:’Jam shumë krenare për ty’

-Instant, Paparazzi, Slider

Joe Biden fitoi së fundmi zgjedhjet presidenciale 2020 në SHBA ndaj Donald Trump.


Shumë të famshëm nuk nguruan të shprehnin urimet e tyre ,ndër to dhe këngëtarja Rihanna.Përmes rrjetit të saj social,Facebook, ajo uroi Joe Biden dhe zëvendës presidenten Kamala Harris.“Fytyrat e krijuesve të historisë, shkelësve të kufijve dhe fituesve. Urime për të dy dhe kryesisht për popullin amerikan, Kaq punë për të bërë, aq shumë lëndime për të zhbërë.Shkojmë! Jam shumë krenare për ty Amerikë!”, shkroi Rihanna.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu